Ga terug

Goalaso podcast


Seizoen -3 Afl. 7 Aflevering 7 1 jaar geleden

EP07 S3 ' Goalaso Special met trainer-coach Harry Biemans over het opleiden van trainers, coachen van Virgil van Dijk en Jordan Henderson en meer’ (deel 1)

Shownotes

Afleveringplaatje van EP07 S3 ' Goalaso Special met trainer-coach Harry Biemans over het opleiden van trainers, coachen van Virgil van Dijk en Jordan Henderson en meer’ (deel 1)

In deze speciale thema aflevering bespreken wij samen met voetbaltrainer-coach Harry Biemans over het aspect coach/trainer. In deze aflevering bespreken wij wat het betekent om een coach te zijn, welke vaardigheden heb je nodig om een trainer te zijn etcetera. Opstelling: Harry, Mo, Sami en CarlosAflevering is mede mogelijk gemaakt door @dailysmoothienl @allinmarketingagency en @bigplansnlVolg en deel jouw mening op onze Facebook, Twitter en Instagram @goalasopodcastSpotify: https://spoti.fi/2Z8rSujApple: https://apple.co/34QNpYMGoogle: https://bit.ly/3o… Lees meer