Ga terug

PS:GROW What's On Your Mind?


Seizoen 1 Afl. 59 Aflevering 59 5 jaar geleden

WOYM 59: Bruno Lowagie Over Hoe Hij Zijn bedrijf iText Begonnen Is, Hoe Hij Het Verkocht Heeft En Hoe Hij Schrijver Werd (Dutch/Nederlands)

Shownotes

Afleveringplaatje van WOYM 59: Bruno Lowagie Over Hoe Hij Zijn bedrijf iText Begonnen Is, Hoe Hij Het Verkocht Heeft En Hoe Hij Schrijver Werd (Dutch/Nederlands)

EP 59 Bruno Lowagie Over Hoe Hij Zijn bedrijf iText Begonnen Is, Hoe Hij Het Verkocht Heeft En Hoe Hij Schrijver Werd | What's On Your Mind? (Dutch/Nederlands)  Hi ik ben Peter en elke week geef ik jullie een podcast over personal development, mindset & verkoop.  What's On Your Mind ? is een 1 uur conversatie. Iedereen heeft een verhaal. En ik wil dit verhaal van mijn gast naar boven brengen.  Bruno Lowagie wisselde in het begin van zijn carrière in twee jaar tijd driemaal van werkgever. In zijn vrije tijd schreef hij de vrijebronsoftware iText die h… Lees meer